Київ, Україна, вул. Стрітенська, 10, офіс 520
+38 067 215 21 60
Люмьєр енерджі

Процедура замовлення електроенергії та оплата побудовані наступним чином:

1) Споживач надає постачальнику прогнозний обсяг споживання електроенергії на наступний період;

2) У випадку вибору комерційної пропозиції зі 100% передплатою, споживач оплачує всю вартість замовленого обсягу споживання (не пізніше ніж за 7 днів до початку розрахункового періоду) за ціною, що вказаною в діючій комерційній пропозиції згідно рахунку, що буде надісланий постачальником. В даному випадку перерахунок (остаточний розрахунок) здійснюється згідно фактичного обсягу поставленої електричної енергії протягом відповідного розрахункового періоду;

3) У випадку оплати частинами напротязі розрахункового періоду, споживач оплачує вартість електроенергії в порядку, зазначеному у відповідній комерційній пропозиції;

4) Оплата проводиться на поточний рахунок постачальника, який зазначено у Договорі, у розрахункових документах та на офіційному сайті постачальника.

5) Оплата послуг з розподілу електричної енергії здійснюється споживачем самостійно, на підставі виставлених ОСР платіжних документів у строки, визначені в цих платіжних документах.

З будь-якого питання Ви можете зв'язатися з нами за номером тел: +38 067 215 21 60, та за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або заповнити форму зворотного зв'язку або напісати нам у live chat.

ТОВ «Люмьєр Енерджі»

01034 Київ, Україна
вул. Стрітенська, 10, офіс 520,

(067) 215 21 60

info@lumenergy.com.ua

© 2021 Люмьер Енерджі