Київ, Україна, вул. Стрітенська, 10, офіс 520
+38 067 215 21 60
Люмьєр енерджі

Ставка прибутковості на "нову" базу активів становить 16,74% і ставка прибутковості на «стару» базу активів - 3%.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила тарифи на послуги з розподілу електроенергії із застосуванням стимулюючого регулювання для «Тернопільобленерго», «Рівнеобленерго», «Кіровоградобленерго» на 2021 рік.

Народні депутати направили звернення прем'єру Денису Шмигалю щодо збільшення частки ТЕС на тлі зупинки та зменшення потужності працюючих енергоблоків АЕС. На їхню думку, це призведе до зростання вартості електроенергії.

Відповідний лист група нардепів направила очільнику українського уряду Денису Шмигалю.

Постановою визначається механізм обліку двоставкового тарифу.

Кабінет Міністрів України Кабінет міністрів вніс зміни до Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного або місцевого бюджету.

Зараз у Кабміні розглядають можливість перегляду тарифу на електроенергію.
В Україні введуть дві платіжки за світло: що буде з тарифами для населення
© Київенерго

В Україні платіжки на електроенергію розділять на дві складові. Одна буде за сам "струм", а інша за транспортування - так звана "абонплата".

Поки це лише проєкт постанови, кінцеве ухвалення має бути зроблено 11 липня.
НКРЕКП ухвалила рішення про підвищення тарифів на послуги з передавання електроенергії
У п'ятницю, 26 червня, відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Його вже називають "скандальним", бо воно кілька разів переносилось. А урядовці робили все, аби на нього не потрапили ані народні депутати, ані журналісти, ані активісти. Тож провели його у вечір п’ятниці напередодні трьох вихідних.

ТОВ «Люмьєр Енерджі»

01034 Київ, Україна
вул. Стрітенська, 10, офіс 520,

(067) 215 21 60

info@lumenergy.com.ua

© 2021 Люмьер Енерджі